Ragnar

P4141311

Heei ! Nimeks mul siis Ragnar(kõik kutsuvad Raksu’ks). Olen hetkel 17. aastane. Sündisin siis 19.oktoobril aastal 1992. Aastal 1999 alustasin Lagedi Põhikooli, mille lõpetasin ära aastal 2008. Peale seda astusin ma sisse Tallinna Polütehnikumi ustest, kus ma õpin siiamaani. Hetkel siis II kursus käsil.

Alustasin blogimist selle aasta augustis, kuna mõtlesin et ehk on huvitav oma mõtteid ja tegemisi üles kirjutada ning hakkas suhteliselt koheselt meeldima ka. Tulin just blogspotilt üle WordPressile ning hakkas koheselt meeldima. Mõni päev tagasi tegime siis Kuldariga koos sellise lehekülje, kus me mõlemad postitame anekdoote, pilte ning videosid.

Kui ma endast veel räägiksin, siis ma arvan, et ma olen selline inimene, kes on oma sõprade suhtes väga valiv ning eriti lollitajad mulle meelepärased ei ole. Arvestan inimesi iseloomu poolest ennekõike. Huvideks mul siis on jalgpall, võrkpall ning muud spordialad. Olen ka käinud 2 aastat breiktantsu trennis, mis on mul siiani suur huvi, kuid trennis pole pikka aega käinud. Nüüd olen otsinud jalgpalli trenni ning kui hästi läheb, siis lähikuudel astun kuskile trenni lõpuks. Suureks armastuseks on ka muusika, milleta oma elu ette ei kujutaks. Kuulan erinevaid stiile väga palju. Eriti ei kuula võibolla näiteks trance’i, rocki jms. Mind peab tõsiselt tundma õppima, et teada saada, kes ma tegelikult olen. Hetkel mu elu keerleb praegu suhteliselt ainult kooli ümber, kuid tihtipeale on ka vaba aega, mida ma kasutan kas sõpradega väljas midagi koos tehes või suvekodus puhkamiseks.

Kontakt:
msn  –  raksu.xd@hotmail.com
email  –  raksu14@gmail.com
tel  –  59083633

Blog:
Made A Change
Krubi

Advertisements
Comments are closed.
Advertisements
%d bloggers like this: